תערוכה רצה

זריצקי בבית האמנים בת"א

גלריה אנגל ובית האמנים ת"א מזמינים אתכם לתערוכה חדשה, מקיפה ומעמיקה מציורי צבעי המים של האמן יוסף זריצקי, מאוסף גלריה אנגל.

גלריה אנגל אוספת ומציגה את יצירותיו של זריצקי החל משנות החמישים של המאה הקודמת, ויצירות האוסף הוצגו בתערוכות מוזיאליות בארץ ובעולם, הן בתערוכות יחיד והן בתערוכות קבוצתיות. ביוזמת אריה ברקוביץ', מנהל בית האמנים בת"א (אשר קרוי על שמו של זריצקי) ואוצר התערוכה, המוקיר את יצירותיו של זריצקי ומכיר את אוסף יצירות האמן בגלריה אנגל נוצרה ההזדמנות הנדירה לשיתוף פעולה; בתערוכה מיוחדת זו בבית האמנים בת״א יוצגו צבעי המים של זריצקי לתקופותיהם השונות החל מראשית הגעתו ארצה, ועד ליצירותיו המאוחרות.
לצד ציוריו של זריצקי בתערוכה, יוצגו באופן נדיר צילומים של יוסף זריצקי אשר צולמו ע"י צלם האמנות אברהם חי, שתיעד את פועלו ויצירותיו של זריצקי לאורך תקופה ארוכה.
לחצו כאן בכדי לראות את התערוכה.


במקביל לתערוכת צבעי המים של יוסף זריצקי בבית האמנים בת״א, אנו מציגים בגלריה אנגל י-ם תערוכה עכשווית של אמני קבוצת אופקים חדשים שיוסף זריצקי היה מיוזמיה ומקימיה. לצד תמונת שמן חשובה של זריצקי מוצגות יצירות חשובות ונדירות של אריה ארוך, מרסל ינקו, יוחנן סימון, משה קסטל, שטרייכמן ,סטימצקי, קריזה ווכסלר.
לחצו כאן בכדי לראות את התערוכה.

יש להזין כתובת מייל כדי לצפות בדף זה.

על ידי שליחת טופס זה תתווסף לרשימת התפוצה שלנו. אנו נעבד את הנתונים האישיים שסיפקת כדי לתקשר איתך בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.